Про компанію

         Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва - спеціалізоване підприємство зеленого господарства з більш як тридцятирічним досвідом роботи. Йому довірено доглядати і зберігати в належному санітарно-технічному і естетичному вигляді зелені насадження, розташовані в самому серці столиці нашої держави – Шевченківському районі м. Києва де знаходяться 20 парків - площею 374,18 га, 79 скверів – площею 44,92 га, 8 бульварів площею 9,8 га,  166 вулиць з насадженнями на площі 110,12 га, 6 транспортних розв’язок площею 4,40 га та  28,3 га насаджень на схилах і в захисних смугах. КП УЗН влаштувало і обслуговує 26 га поливних систем у Шевченківському районі.    

      Центр старовинного Києва, його бульвари та сквери зустрічають людей справжнім буянням природи – квітковим різнобарв’ям, художніми композиціями, зробленими як гобелени з квітів, ваблять прохолодою розлогих каштанів, лип та дубів.

      Підвищені вимоги, яким мають задовольняти озеленені території району, відповідно вимагають особливих організаційних заходів, направлених на забезпечення належного їх стану, догляду за ними, а особливо прибирання.
В КП УЗН Шевченківського району це досягається завдяки створенню ефективної і здатної до оперативного реагування організаційної структури виробництва і структури управління підприємством. Зокрема, функціонуванню трьох відділень до складу яких входять 10 майстерських виробничих дільниць з чисельністю 57 робітників озеленювачів.  Крім того в відділеннях діють 2 мехбуддільниці і мехбригада, в яких в загальному працює 32 робітники.
 

           Основні роботи з посадки дерев та чагарників, влаштування газонів, корчування пнів, зняття і обрізування дерев, навантажувально-розвантажувальні роботи на вивезенні знятої деревини і т.і виконуються виробничо-підрядною бригадою в якій задіяно 21 чоловік.

        Для забезпечення виконання значних обсягів механізованих робіт в централізованому порядку сформовано мехремдільницю і дільницю малої механізації до складу яких входять 24 чоловіки (водії, трактористи, ремонтні робітники). Виконання ремонтнобудівельних робіт покладено на ремонтно-будівельну дільницю із 11 чол.

        Щоб максимально забезпечити зменшення витрат на придбання квіткової розсади (практично вся квіткова продукція вирощується власними силами) на підприємстві діють три оранжереї де працює 12 робітників.
В загальному на виробництві задіяно 176 робітників та 41 адміністративно-управлінський і інженерно-технічний працівник високої кваліфікації, що дає можливість гарантувати успішне і якісне виконання виробничих завдань любої складності  та  в оптимальні терміни.

         Керівництво:

  • Цимбалюк Віталій Олександрович  

             Директор  

  • Круть Сергій Олександрович 

             Заступник директора з економічних питань  

  • Лантух Тарас Анатолійович

            Заступник директора з виробничих питань

  • Здольник Михайло Володимирович

                 Головний інженер

  • Кравчук Олексій Борисович

            Начальник виробничого відділу

  • Омелянчук Ігор Васильович

            Головний агроном

 

ГРАФІК

особистих прийомів громадян керівництвом
КП УЗН Шевченківського району м. Києва

Посада,

прізвище, ім'я та по батькові

Місце проведення,

контактний номер телефону для запису на особистий прийом

День та час особистого прийому

Директор

Цимбалюк Віталій Олександрович

проспект Перемоги, 82-А

тел. 455-64-55

Вівторок

16.00 – 17.00

Заступник директора з економічних питань

Круть Сергій Олександрович

проспект Перемоги, 82-А

тел. 455-64-55

Середа

16.00 – 17.00

Заступник директора з виробничих питань

Лантух Тарас Анатолійович

проспект Перемоги, 82-А

тел. 455-64-55

Четвер

16.00 – 17.00

 

 

 

Створення інформаційно-рекламних квіткових композицій
Новини
Влаштування газонного покриття з газонної решітки
Укладка рулонного газону
Виготовлення вертикальних квіткових конструкцій
Виготовлення квіткових «скульптур»